Stamiko - PNG logo większe

Stamiko jest firmą działająca w branży metalowej nieprzerwanie od 2006 roku. Specjalizujemy się w produkcji drutów ciągnionych i walcowanych na zimno. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Bochni koło Krakowa. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło osiągnąć duży stopień specjalizacji i nawiązać współpracę z firmami przemysłowymi na terenie całego kraju, jak również za granicą. Dbałość o wysoką jakość wyrobów i zaangażowanie całego zespołu w realizację każdego projektu są naszą wizytówką  i znakiem rozpoznawczym.

Nasze wyroby są od wielu lat z powodzeniem stosowane do produkcji krat pomostowych ze względu na swoje doskonałe właściwości antypoślizgowe.

Nasz wyrób jest wykonany z materiału odpowiedniego do ocynkowania ogniowego. Gotowy drut jest zwinięty w szpulę o wadze do 2000 kg lub cięty i prostowany na odcinki do 2 metrów bieżących. Wysoka wydajność produkcji w połączeniu z dobrą jakością surowca powoduje, że nasza Firma wytwarza produkty o bardzo dobrej jakości w niskich cenach.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz sugestie naszych  kontrahentów  i zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

„Firmy nieprzestrzegające zasad etycznych, nie budzą zaufania nie tylko u swoich pracowników, ale przede wszystkim u klientów i part­nerów zewnętrznych. Zaufanie jest niezbędnym elementem długofalowego powodzenia Firmy.”